Overlijden John Ramaekers

Geplaatst op 19-01-2022  -  Categorie: Algemeen

Vandaag ontvingen wij het bericht van het overlijden van John Ramaekers. John was al heel lang lid van onze vereniging. Veel mensen kennen hem van zijn bijdragen aan de ALV, waarin hij altijd zijn eigen geluid liet horen.  John was jarenlang speaker bij allerlei grote evenementen bij MWC. Dat kon het jaarlijkse Prominentenroeien zijn (John deed dit maar liefst 25 keer), waarbij Johns stem over de Maas schalde. Of het feest van het 100-jarig bestaan. waarbij hij Onno Hoes en Theo Bovens op zijn eigen manier betrok bij de festiviteiten.

John had al een aantal jaren ernstige gezondheidsproblemen. Hij was vaak te vinden op het terras waar hij onder het genot van een wijntje genoot van de mooie locatie en het gebeuren op onze club en op de Maas. MWC verliest in John een zeer betrokken lid. Het afscheid van John is op maandag 24 januari a.s. in besloten kring. Wij wensen zijn familie veel sterkte.

photo-2022-01-19-09-17-05