WEBSITE WEETJES (3)

Geplaatst op 02-11-2022  -  Categorie: Algemeen

Wellicht herken je het: we zijn een actieve club, maar het lijkt soms of we meer een eetclub zijn dan een actieve waterclub. Toch heeft ook dat een reden: wij willen leden en de buitenwereld laten zien dat ons clubhuis óók het kloppend hart is van MWC -- als collectieve ruimte die actief en intensief gebruikt wordt. Keuzestress dus wat we op de website laten zien, en waar ...

Welnu, ook hier biedt E-Captain hulp: Bij het Activiteiten Overzicht kun je zelf, middels een selectie-filter (zie foto hieronder), aanzetten welke (sport)activiteiten jij daar wilt zien; de Agenda komende activiteiten laat standaard alle komende activiteiten zien, incl. activiteiten op ons clubhuis. NB: De redactie zal vanaf start 2023 wel zorgen dat deze filters correct worden aangemaakt, om zo de agenda voor leden nog beter te ordenen.

filter-view 2