2022 Activiteit
   Categorie├źn
  
  
  
  
  

  
 
26 mei
donderdag (deel 2 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
27 mei
vrijdag
Elfsteden Roeimarathon
Leeuwarden, Friesland
2 juni
donderdag (deel 3 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
3 juni
vrijdag (deel 1 / 14)
11:30 tot
13:30
Stuur brevet
3 juni
vrijdag (deel 1 / 9)
14:00 tot
16:00
A en B brevet
3 juni
vrijdag (deel 1 / 13)
16:00 tot
18:00
C brevet
3 juni
vrijdag (deel 1 / 13)
19:00 tot
21:00
B brevet
4 juni
zaterdag (deel 2 / 14)
11:30 tot
13:30
Stuur brevet
6 juni
maandag (deel 1 / 13)
17:00 tot
19:00
Stuur brevet
6 juni
maandag (deel 1 / 13)
19:00 tot
21:00
C en Stuur brevet
7 juni
dinsdag (deel 1 / 13)
10:00 tot
12:00
Stuur brevet
7 juni
dinsdag (deel 1 / 13)
19:00 tot
21:00
C brevet
9 juni
donderdag (deel 4 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
10 juni
vrijdag
Roeiclinic en diner
10 juni
vrijdag (deel 2 / 9)
14:00 tot
16:00
A en B brevet
10 juni
vrijdag (deel 2 / 13)
16:00 tot
18:00
C brevet
10 juni
vrijdag (deel 2 / 13)
19:00 tot
21:00
B brevet
11 juni
zaterdag (deel 3 / 14)
11:30 tot
13:30
Stuur brevet
13 juni
maandag (deel 2 / 13)
17:00 tot
19:00
Stuur brevet
13 juni
maandag (deel 2 / 13)
19:00 tot
21:00
C en Stuur brevet
14 juni
dinsdag (deel 2 / 13)
10:00 tot
12:00
Stuur brevet
14 juni
dinsdag (deel 2 / 13)
19:00 tot
21:00
C brevet
16 juni
donderdag (deel 5 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
17 juni
vrijdag (deel 3 / 9)
14:00 tot
16:00
A en B brevet
17 juni
vrijdag (deel 3 / 13)
16:00 tot
18:00
C brevet
17 juni
vrijdag (deel 3 / 13)
19:00 tot
21:00
B brevet
18 juni
zaterdag (deel 4 / 14)
11:30 tot
13:30
Stuur brevet
20 juni
maandag (deel 3 / 13)
17:00 tot
19:00
Stuur brevet
20 juni
maandag (deel 3 / 13)
19:00 tot
21:00
C en Stuur brevet
21 juni
dinsdag (deel 3 / 13)
10:00 tot
12:00
Stuur brevet
21 juni
dinsdag (deel 3 / 13)
19:00 tot
21:00
C brevet
22 juni
woensdag
15:00 Roeiclinic Mosa
23 juni
donderdag (deel 6 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
24 juni
vrijdag (deel 4 / 9)
14:00 tot
16:00
A en B brevet
24 juni
vrijdag (deel 4 / 13)
16:00 tot
18:00
C brevet
24 juni
vrijdag (deel 4 / 13)
19:00 tot
21:00
B brevet
25 juni
zaterdag (deel 5 / 14)
11:30 tot
13:30
Stuur brevet
27 juni
maandag (deel 4 / 13)
17:00 tot
19:00
Stuur brevet
27 juni
maandag (deel 4 / 13)
19:00 tot
21:00
C en Stuur brevet
28 juni
dinsdag (deel 4 / 13)
10:00 tot
12:00
Stuur brevet
28 juni
dinsdag (deel 4 / 13)
19:00 tot
21:00
C brevet
30 juni
donderdag (deel 7 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
1 juli
vrijdag
Roeiclinic en diner
1 juli
vrijdag (deel 5 / 9)
14:00 tot
16:00
A en B brevet
1 juli
vrijdag (deel 5 / 13)
16:00 tot
18:00
C brevet
1 juli
vrijdag (deel 5 / 13)
19:00 tot
21:00
B brevet
2 juli
zaterdag
10:00 tot
14:00
DoeDag
2 juli
zaterdag
11:00 tot
13:00
Ledenbindingsactiviteit
2 juli
zaterdag (deel 6 / 14)
11:30 tot
13:30
Stuur brevet
4 juli
maandag (deel 5 / 13)
17:00 tot
19:00
Stuur brevet
4 juli
maandag (deel 5 / 13)
19:00 tot
21:00
C en Stuur brevet
5 juli
dinsdag (deel 5 / 13)
10:00 tot
12:00
Stuur brevet
5 juli
dinsdag (deel 5 / 13)
19:00 tot
21:00
C brevet
7 juli
donderdag
Roeien met Rieu
Vrijthof, Maastricht
7 juli
donderdag (deel 8 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
8 juli
vrijdag (deel 6 / 9)
14:00 tot
16:00
A en B brevet
8 juli
vrijdag (deel 6 / 13)
16:00 tot
18:00
C brevet
8 juli
vrijdag (deel 6 / 13)
19:00 tot
21:00
B brevet
9 juli
zaterdag
Boucle de Maastricht
Maastricht - Oud-Rekum v.v.
9 juli
zaterdag (deel 7 / 14)
11:30 tot
13:30
Stuur brevet
11 juli
maandag (deel 6 / 13)
17:00 tot
19:00
Stuur brevet
11 juli
maandag (deel 6 / 13)
19:00 tot
21:00
C en Stuur brevet
12 juli
dinsdag (deel 6 / 13)
10:00 tot
12:00
Stuur brevet
12 juli
dinsdag (deel 6 / 13)
19:00 tot
21:00
C brevet
14 juli
donderdag (deel 9 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
15 juli
vrijdag (deel 7 / 9)
14:00 tot
16:00
A en B brevet
15 juli
vrijdag
15:00 Roeiclinic Mosa
15 juli
vrijdag (deel 7 / 13)
16:00 tot
18:00
C brevet
15 juli
vrijdag (deel 7 / 13)
19:00 tot
21:00
B brevet
16 juli
zaterdag (deel 8 / 14)
11:30 tot
13:30
Stuur brevet
18 juli
maandag (deel 7 / 13)
17:00 tot
19:00
Stuur brevet
18 juli
maandag (deel 7 / 13)
19:00 tot
21:00
C en Stuur brevet
19 juli
dinsdag (deel 7 / 13)
10:00 tot
12:00
Stuur brevet
19 juli
dinsdag (deel 7 / 13)
19:00 tot
21:00
C brevet
21 juli
donderdag (deel 10 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
22 juli
vrijdag (deel 8 / 9)
14:00 tot
16:00
A en B brevet
22 juli
vrijdag (deel 8 / 13)
16:00 tot
18:00
C brevet
22 juli
vrijdag (deel 8 / 13)
19:00 tot
21:00
B brevet
23 juli
zaterdag (deel 9 / 14)
11:30 tot
13:30
Stuur brevet
25 juli
maandag (deel 8 / 13)
17:00 tot
19:00
Stuur brevet
25 juli
maandag (deel 8 / 13)
19:00 tot
21:00
C en Stuur brevet
26 juli
dinsdag (deel 8 / 13)
10:00 tot
12:00
Stuur brevet
26 juli
dinsdag
16:30 tot
23:30
Eetploeg
Clubhuis en keuken
26 juli
dinsdag (deel 8 / 13)
19:00 tot
21:00
C brevet
28 juli
donderdag (deel 11 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
29 juli
vrijdag
Moezeltocht
Moezel
29 juli
vrijdag (deel 9 / 9)
14:00 tot
16:00
A en B brevet
29 juli
vrijdag (deel 9 / 13)
16:00 tot
18:00
C brevet
29 juli
vrijdag (deel 9 / 13)
19:00 tot
21:00
B brevet
30 juli
zaterdag (deel 10 / 14)
11:30 tot
13:30
Stuur brevet
1 augustus
maandag (deel 9 / 13)
17:00 tot
19:00
Stuur brevet
1 augustus
maandag (deel 9 / 13)
19:00 tot
21:00
C en Stuur brevet
2 augustus
dinsdag (deel 9 / 13)
10:00 tot
12:00
Stuur brevet
2 augustus
dinsdag (deel 9 / 13)
19:00 tot
21:00
C brevet
4 augustus
donderdag (deel 12 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
5 augustus
vrijdag (deel 10 / 13)
16:00 tot
18:00
C brevet
5 augustus
vrijdag (deel 10 / 13)
19:00 tot
21:00
B brevet
6 augustus
zaterdag (deel 11 / 14)
11:30 tot
13:30
Stuur brevet
8 augustus
maandag (deel 10 / 13)
17:00 tot
19:00
Stuur brevet
8 augustus
maandag (deel 10 / 13)
19:00 tot
21:00
C en Stuur brevet
9 augustus
dinsdag (deel 10 / 13)
10:00 tot
12:00
Stuur brevet
9 augustus
dinsdag (deel 10 / 13)
19:00 tot
21:00
C brevet
11 augustus
donderdag (deel 13 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
12 augustus
vrijdag (deel 11 / 13)
16:00 tot
18:00
C brevet
12 augustus
vrijdag (deel 11 / 13)
19:00 tot
21:00
B brevet
13 augustus
zaterdag (deel 12 / 14)
11:30 tot
13:30
Stuur brevet
15 augustus
maandag (deel 11 / 13)
17:00 tot
19:00
Stuur brevet
15 augustus
maandag (deel 11 / 13)
19:00 tot
21:00
C en Stuur brevet
16 augustus
dinsdag (deel 11 / 13)
10:00 tot
12:00
Stuur brevet
16 augustus
dinsdag (deel 11 / 13)
19:00 tot
21:00
C brevet
17 augustus
woensdag
16:30 tot
23:30
Eetploeg
18 augustus
donderdag (deel 14 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
19 augustus
vrijdag (deel 12 / 13)
16:00 tot
18:00
C brevet
19 augustus
vrijdag (deel 12 / 13)
19:00 tot
21:00
B brevet
20 augustus
zaterdag (deel 13 / 14)
11:30 tot
13:30
Stuur brevet
22 augustus
maandag (deel 12 / 13)
17:00 tot
19:00
Stuur brevet
22 augustus
maandag (deel 12 / 13)
19:00 tot
21:00
C en Stuur brevet
23 augustus
dinsdag (deel 12 / 13)
10:00 tot
12:00
Stuur brevet
23 augustus
dinsdag (deel 12 / 13)
19:00 tot
21:00
C brevet
25 augustus
donderdag (deel 15 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
26 augustus
vrijdag (deel 13 / 13)
16:00 tot
18:00
C brevet
26 augustus
vrijdag (deel 13 / 13)
19:00 tot
21:00
B brevet
27 augustus
zaterdag
sloep Slag om Gent
27 augustus
zaterdag (deel 14 / 14)
11:30 tot
13:30
Stuur brevet
29 augustus
maandag (deel 13 / 13)
17:00 tot
19:00
Stuur brevet
29 augustus
maandag (deel 13 / 13)
19:00 tot
21:00
C en Stuur brevet
30 augustus
dinsdag (deel 13 / 13)
10:00 tot
12:00
Stuur brevet
30 augustus
dinsdag (deel 13 / 13)
19:00 tot
21:00
C brevet
1 september
donderdag (deel 16 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
3 september
zaterdag
10:00 tot
14:00
DoeDag
3 september
zaterdag
16:30 tot
23:30
Clubhuis 140 pers
MWC Clubgebouw
6 september
dinsdag
16:30 tot
23:30
Eetploeg
8 september
donderdag (deel 17 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
10 september
zaterdag
sloep Zwartewater race (Zwartsluis)
15 september
donderdag (deel 18 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
17 september
zaterdag
Veerse Meer Sloepenrace (Kortgene)
18 september
zondag
09:00 tot
17:00
Prominentenroeien
MWC
22 september
donderdag (deel 19 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
29 september
donderdag (deel 20 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
6 oktober
donderdag (deel 21 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
13 oktober
donderdag (deel 22 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
20 oktober
donderdag (deel 23 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
22 oktober
zaterdag
sloep Liwwadster Rondje (Leeuwarden)
27 oktober
donderdag (deel 24 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
3 november
donderdag (deel 25 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
10 november
donderdag (deel 26 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
17 november
donderdag (deel 27 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
18 november
vrijdag
14:00 tot
02:40
Mosselavond keuken,kantine
Clubgebouw
24 november
donderdag (deel 28 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
1 december
donderdag (deel 29 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
8 december
donderdag (deel 30 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
15 december
donderdag (deel 31 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
22 december
donderdag (deel 32 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken
29 december
donderdag (deel 33 / 33)
18:00 tot
23:00
eten donderdag roeigroep
keuken